Eladó kollégákat keresünk Alsóörs-i itallerakatba

GOLDFITT Kft.
Alsóörs
2021. 06. 11.

Alsóörsre itallerakatba bolti ELADÓKAT KERESÜNK nyári munkára.

Eladói munkakörön kívül telefonos megrendelés kezelés tartozik a főbb feladatok közé.

Bérezés megegyezés szerint.

Amennyiben érdekel a munka KÜLDJ FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOT..

Feladatok

  • Eladói munkakörön kívül telefonos megrendelés kezelés tartozik a főbb feladatok közé.

Elvárások

  • Megbízható, udvariasan és barátságosan kommunikáló, pontos, precíz, felelősségteljes, fontos legyen számára az üzlet és a környezete rendezett és tisztán tartása, pozitív személyiség és remek csapatjátékos.

Előnyök

  • Angol nyelvtudás és kereskedelmi végzettség vagy tapasztalat előnyt jelent.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!