Területi ingatlan-képviselő pozícióban álláslehetőség Balatonalmádiban

A  folyamatosan fejlődő és bővülő Casanetwork Ingatlanirodák ingatlanképviselői csapatának bővítésére agilis, motivált értékesítő munkatársakat keres azonnali kezdéssel, Balatonalmádi, illetve Balatonalmádi környékén 2-2 főt.

Amennyiben érdeklődik az ingatlanszakma iránt, küldje el önéletrajzát személyesen a  "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Ingatlanbemutatások szervezése és lebonyolítása,
  • A meglévő ingatlankínálat folyamatos bővítése,
  • Ingatlan adás-vételek menedzselése,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

Elvárások:

  • Ambiciózus gondolkodásmód, erős motiváció,
  • Derűlátó életszemlélet,
  • Pontosság, munkabírás, rugalmasság
  • Alapvető számítógépes ismeretek.

Előnyök:

  • Magas szintű kommunikáció,
  • Bármilyen területen szerzett értékesítési tapasztalat,
  • Helyismeret, kapcsolatrendszer,
  • Ingatlanszakmai OKJ-s végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően magas, teljesítményarányos „mozgóbér”
  • Több ezres valós ügyfélkört és ingatlankínálatot adunk
  • Teljesítményhez igazodó, gyors előre lépési lehetőség
  • Gyakorlati alapú díjmentes tréningrendszer, mentori támogatással
  • A sikeres munkát kiszolgáló, modern irodai háttér, teljeskörű marketing támogatás
  • Rugalmas, kötetlen munkaidő
  • Egy összeszokott csapat támogatása, biztonsága
  • A tevékenység indításához a vállalkozói jogviszony nem feltétel

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános