Egészségügy, gyógyszeripar

Otthoni szakápolási szolgálatunk szakápoló kollégát keres Balatonalmádi és környékén

Munkavégzés helye: Balatonalmadi és környéke
2020. 05. 19. 11:29

Otthoni szakápolási szolgálatunk szakápoló kollégát keres Balatonkenese, balatonalmádi, és Balatonfüred környéki betegek otthoni ellátásához.

Feltétel szakirányú végzettség, saját gépkocsi.

Érdeklődni a 06 70 3790429 -es telefonszámon, illetve a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • A fent megjelölt területeken a betegek otthoni szakellátása, az orvos utasítása szerint.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség

Előnyök:

  • Rugalmas munkaidő.

Amit kínálunk:

  • Önálló munkavégzés.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése